Omega Peripherals Basauri SF

Emakumeen Zilarrezko Ohorezko Dib.

SF Omega Peripherals Basauri

Entrenatzailea Julia Rey
Ordezkariak Ainhoa García, Zulema Velerdas, Elena Luque, Gorka Camarero
Jokalariak
Janire Fernández, Lorena Simón, Ana Alonso, Oihane Mezo, Nerea Collado, Nekane García, Itxaso Elicegui, Nerea Elicegui, Naroa Martínez, Maider Marcos, Irantzu Jimenez, Haizea Iglesias, Naroa García, Leire García, Nerea Montes, Ane Moreno, Irati Páez, Amalia Radu, Eider Torrecilla, Natalia Conejo
 
 
 
 
 
 
Izarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaituta

Indupime Basauri Mutilak SM

Euskadiko Gizonezkoen Txap. (N. 2.a)

SM Indupime Basauri

Entrenatzaileak Aitor Intxaurrandieta
Ordezkariak Javi García, Gorka Camarero
Jokalariak Sendoa García, Andoni García, Ibon Lizana, Jon López, Alejandro Chacón, Mikel Hernández, Aitor Nuñez, Iñigo Diez, Iker Landaluce, Pablo Castaño, Ibai Fernández, Alexis Bartolomé, Jon Valero, Txomin Agorria, Ander Amable
Izarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaituta

Sidenor Basauri SF

Bizkaiko Emakumezkoen Txapelketa

SF Sidenor Basauri

Entrenatzaileak Zigor del Río, Borja Barbadillo
Ordezkariak Antonio Gómez, Igor Barbadillo
Jokalariak Nerea Sainz, Iraide Carretero, Paula Gómez, Janire Martinez, Naia Villate, Maider González, Yaiza Cerrillo, Andrea Catón, Ane Uriarte, Uxue Gómez, Irene López, Irantzu Palacios, Ismene Rodriguez, Saioa Lázaro, Sandra Barrio, Maitane Navarro
Izarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaituta

Printhaus Basauri SM

Bizkaiko Gizonezkoen Txapelketa

Printhaus Basauri SM

Entrenatzaileak Ibon Lizana Cob, Aitor Santander
Ordezkariak Iñaki Omagoxeaskoa, Lukas Granados
Jokalariak Iker Lizana, Peio López, Daniel Cuello, Iker Bageneta, Leo Gallego, Iker Bosque, Christian Granados, Gaizka Hermida, Adrián López, Mario López, Julen Acha, Aitor Sánchez, Mario Catón, Iñigo Omagoxeaskoa, Hasier Delgado, Yerai Chacón, Jon Garmilla, Mikel Collado
Izarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaituta

Omega Peripherals Basauri JF

Bizkaiko Emakumezko Gazteen Txap.

SF Omega Peripherals Basauri

Entrenatzailea Nekane García, Iker Landaluce
Ordezkariak Iñaki Barrenechea, Roberto González
Jokalariak
Irune Barrenetxea, Irene Pacheco, Nerea Montes, Miren López, Irati Páez, Ane Moreno, Naroa González, Eider Torrecilla, Paula Maeso, Irati Salutregui, Ainara Salutregui, Aitziber Nogales, Uxue Gómez, Irati Amaro
Izarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaituta

Bilbox Basauri JM

Euskadiko Gizonezkoen Gazte Txap.

SF Omega Peripherals Basauri

Entrenatzaileak Aitor Aldudo, Oscar Aldudo
Ordezkaria Eduardo Cabrera
Jokalariak
Adrian Pacheco, Peio Aguirre, Enoch López, Daniel Ruiz, Haritz Dominguez, Eneko Hernández, Eneko Espeso, Aketza Quintanilla, Ekaitz Dominguez, Eder Arenas, Andoni Cabrera, Ander Brazo, Eneko Granado, Asier Carasco, Ekaitz De Francisco
Izarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaitutaIzarra desgaituta